Програми

AE

Підлітковий клуб “Яхад”

Спільнота для активних підлітків віком від 9 до 14 років.

Основні напрямки роботи клубу: культура та мистецтво; лідерство і особистісний ріст кожного учасника клуба; неформальна освіта та командоутворення.

Підлітковий клуб “Яхад” – це весела атмосфера тепла та затишку, компанія друзів та однодумців; це нові знайомства та різносторонній, активний відпочинок. Це місце – де кожен може бути собою.

Форми роботи:

  • Регулярні заняття, де кожен отримує базові знання про єврейську культуру, вивчає іноземні мови та займається спортом;
  • Виїзні неформальні заняття та зустрічі: екскурсії, шаббатони, табори;
  • Онлайн заняття.
Additional Element

Lo Domim

“Lo Domim” – це рух єврейської активної молоді віком від 14 до 18 років, який включає: неформальну єврейську освіту, проекти в рамках AJT, школу мадрихів, волонтерство та багато іншого.

Особливість клуба в тому, що ми разом розкриваємо свої можливості, приймаємо участь в освітніх інтенсивах та конференціях, створюємо та впроваджуємо свої проекти.

В рамках клубу проходять:

  • Тематичні зустрічі
  • Виїзди та квартирник, вечірки, зустріч шаббатів
  • Регулярні зустрічі в нашому центрі.
Additional Element

Halom Volume

Волонтерських рух небайдужих людей, котрі роблять те, що люблять и роблять світ, як в в середині Халома, так і за його межами, кращим та добрішим.

В регулярних неформальних зустрічах учасники створюють власні проекти, а також знайомляться з відомими спікерами – учасниками прогресивних соціальних ініціатив.

Серед проектів волонтерської спільноти:

  • Поїздки та допомога притулкам для тварин;
  • Святкування днів народжень багатодітних сімей;
  • Зустріч Шаббатів з самотніми людьми;
  • Підтримка та реалізація всеукраїнських та міжнародних волонтерських акцій.
Additional Element

JFS Halom

Це величезний пласт благодійної та соціальної роботи, де більше 100+ дітей та сімей отримують постійну допомогу в вигляді: продуктових наборів, зимового одягу та взуття, канцелярії, а також психологічної та іншої допомоги.

В рамках основної діяльності сімейна служба організувала зустрічі для батьків з психологом, сімейні терапевтичні шаббатони, екскурсії для дітей, групи підготовки до школи та групи продовженого дня, уроки живопису для дітей та багато інших активностей.

Additional Element

Клуб “Хесед”

Клуб «Хесед» при єврейському центрі «Халом», це унікальне місце для людей золотого віку, де кожен знайде заняття за інтересами.

Зустрічі інтелектуалів в рамках програми “Єврейська мудрість”, арт терапія, настільний теніс, вивчення івриту, кіноклуб, група здорового способу життя, комп’ютерна грамотність, клуб людей з обмеженнями по слуху, танцювальний клуб знайомств, екскурсії по єврейському Києву і Україні – це тільки маленька частинка всіх активностей, які проходять в нашому центрі для клієнтів «Хеседа»!

Форми роботи:

Учасники клубу “Хесед” – активні учасники життя общини, дякуючи яким щоп’ятниці в Халомі звучать пісні.

Additional Element