Програми

AE

Підлітковий клуб “Яхад”

Спільнота для активних підлітків віком від 9 до 14 років.

Основні напрямки роботи клубу: культура та мистецтво; лідерство і особистісний ріст кожного учасника клуба; неформальна освіта та командоутворення.

Підлітковий клуб “Яхад” – це весела атмосфера тепла та затишку, компанія друзів та однодумців; це нові знайомства та різносторонній, активний відпочинок. Це місце – де кожен може бути собою.

Форми роботи:

  • Регулярні заняття, де кожен отримує базові знання про єврейську культуру, вивчає іноземні мови та займається спортом;
  • Виїзні неформальні заняття та зустрічі: екскурсії, шаббатони, табори;
  • Онлайн заняття.
Additional Element

Halom Volume

Волонтерських рух небайдужих людей, котрі роблять те, що люблять и роблять світ, як в в середині Халома, так і за його межами, кращим та добрішим.

В регулярних неформальних зустрічах учасники створюють власні проекти, а також знайомляться з відомими спікерами – учасниками прогресивних соціальних ініціатив.

Серед проектів волонтерської спільноти:

  • Поїздки та допомога притулкам для тварин;
  • Святкування днів народжень багатодітних сімей;
  • Зустріч Шаббатів з самотніми людьми;
  • Підтримка та реалізація всеукраїнських та міжнародних волонтерських акцій.
Additional Element

JFS Halom

Це величезний пласт благодійної та соціальної роботи, де більше 100+ дітей та сімей отримують постійну допомогу в вигляді: продуктових наборів, зимового одягу та взуття, канцелярії, а також психологічної та іншої допомоги.

В рамках основної діяльності сімейна служба організувала зустрічі для батьків з психологом, сімейні терапевтичні шаббатони, екскурсії для дітей, групи підготовки до школи та групи продовженого дня, уроки живопису для дітей та багато інших активностей.

Additional Element Additional Element

Lo Domim

“Lo Domim” – це рух єврейської активної молоді віком від 14 до 18 років, який включає: неформальну єврейську освіту, проекти в рамках AJT, школу мадрихів, волонтерство та багато іншого.

Особливість клуба в тому, що ми разом розкриваємо свої можливості, приймаємо участь в освітніх інтенсивах та конференціях, створюємо та впроваджуємо свої проекти.

В рамках клубу проходять:

  • Тематичні зустрічі
  • Виїзди та квартирник, вечірки, зустріч шаббатів
  • Регулярні зустрічі в нашому центрі.
Additional Element

Клуб “Хесед”

Клуб «Хесед» при єврейському центрі «Халом», це унікальне місце для людей золотого віку, де кожен знайде заняття за інтересами.

Зустрічі інтелектуалів в рамках програми “Єврейська мудрість”, арт терапія, настільний теніс, вивчення івриту, кіноклуб, група здорового способу життя, комп’ютерна грамотність, клуб людей з обмеженнями по слуху, танцювальний клуб знайомств, екскурсії по єврейському Києву і Україні – це тільки маленька частинка всіх активностей, які проходять в нашому центрі для клієнтів «Хеседа»!

Форми роботи:

Учасники клубу “Хесед” – активні учасники життя общини, дякуючи яким щоп’ятниці в Халомі звучать пісні.

Additional Element