AE
Additional Element
Additional Element
Подія

Ханука-party 13 грудня

Заходьте на ханукальну вечірку - запалити четверту свічку, написати ханукальні мотиви в стилі Шагала, поліпити з полімерної глини, приготувати смачні ханукальні страви, розіграти онлайн-спектакль і навіть - взяти урок танців від дивовижних Йосипа та Інни!
Thumbnail

Забронюйте місце зараз

Найчудовіший час – це час проведений разом!
13 грудня запрошуємо всіх на Хануку! Нас чекає цілих 6 майстер-класів, подарунки і затишний ханукальний квартирник – з піснями, спілкуванням і спільним запалюванням свічок?
Ми підготували для вас три блоки майстер-класів:

12: 00-13: 00 – творчі МК для дітей і дорослих
13: 40-14: 40 – кулінарні МК для дітей і дорослих
15: 20-16: 20 – театральний МК від театральної студії «Руах» і танцювальний МК від нашого танцювального колективу «Халом»

А завершимо ми день спільним ханукальним квартирником – о 17:00
Реєструйтеся за посиланням, вибирайте майстер-клас, який вас цікавить найбільше, а якщо хочете виконати творчий номер на квартирнику, напишіть нам про це:
https://cutt.ly/rhl6EUe
При реєстрації до 20:00 9 грудня ви отримуєте в подарунок всі матеріали для майстер-класів, Ханукальні набори та інші сюрпризи. Забрати ви їх зможете в Халомі?
До речі, за кожен захід, який ви відвідуєте протяг тижня ви отримуєте Ханука-Гельд: 1 захід = 10 монет – які потім ви зможете обміняти на справжні подарунки?
?13 грудня
⏰С 12:00 до 18:00
☑️ На платформі Zoom (посилання прийде вранці 13-го грудня)
до зустрічі❤️

Інші найближчі події

Warning: Undefined variable $foreach in C:\OSPanel\domains\halom.org\wp-content\themes\halom\pagebuilder\panel-events.php on line 47
data-total="0">
Warning: Undefined variable $foreach in C:\OSPanel\domains\halom.org\wp-content\themes\halom\pagebuilder\panel-events.php on line 51

Warning: Undefined variable $foreach in C:\OSPanel\domains\halom.org\wp-content\themes\halom\pagebuilder\panel-events.php on line 65